בוגרים מספרים

הקורס נתן לי המון בחיים האישיים והמקצועיים, אני מיישם את הכלים שקיבלתי בבית הספר בו אני מורה כבר עשרות שנים ואני נחשף לשינוי אדיר שזה נותן לתלמידים
חיים אלחרר
המכללה נותנת ליווי מעשי ויישומי, כל שאלה ניתן לשאול ולבקש כל עזרה רלוונטית, התכנים עוברים בצורה כל כך יפה על ידי ינון, ואני ממליצה ללמוד במכללה
נחמה אברמוביץ
ינון הוא אנציקלופדיה מהלכת, מעביר לנו כל כך הרבה ידע מקצועי תוך זמן קצר. יחד עם כלים שנתנו לי המון. רואים תוצאות מדהימות על התלמידים שלנו.
אפריים רזניק
אני רוצה להגיד תודה רבה מכל הלב לינון, השיעורים ברמה גבוהה עם שפה פשוטה שעוזרת לכל אחד להבין, שמים לב למקצועיות והלב הגדול שמשקיע המון בסטודנטים, החוברות לימוד והספרים שלו מסדרים את החומר ומעשירים את הידע. ממליצה ללמוד רק במכללת INON IVGI - בחירה חכמה!
גב' חנה סיבוני
סיימתי ללמוד במכללת INON IVGI. ואני רוצה לומר לכם כל כך תודה. היום הקליניקה שלי מלאה בלקוחות שמחים ומרוצים וזה בזכות הכלים שרכשתי אצלכם, כייף גדול. תחושה של בית ומשפחתיות, תודה על הליווי לכל אורך הדרך. גם בשיווק והמיתוג והעזרה בפתיחת הקליניקה.
גב' מזוז
אין תענוג גדול מזה. הלימודים היו חוויה, כל שיעור זה להתרגש מחדש, הרבה תוכן, תרגילים מעשיים ופרקטיקום, המבחנים והעבודות היו אפקטיביים ואני שמח על הבחירה הנכונה בכם. ותודה על הימי עיון עם סיום ההכשרה ועל כך שתמיד יש תחושה שאתם זוכרים אותנו גם אחרי הלימודים. בהצלחה.
חיים גרינפלד