אודות

מכללת ירושלמי נוסדה בשנת 2014 בשם ‘המכון להעצמה אישית’ עוד כמרכז בוטיק ללימודי שפת גוף ואמנות השכנוע, במרכז למדו והוכשרו סטודנטים וסטודנטיות ללימודי שפת גוף ואמנות השכנוע, כמרכז מוביל ללימוד התפתחות אישית הובלנו מיזמים רבים שיקדמו את תחום העצמה אישית והאימון בארץ, וזאת מתוך אידיאולוגיה ואמונה כי התחום התקשורת הבין אישית יכול לעזור לאלפי אנשים לחיות את חייהם בביטחון ושלווה.

עם השנים, פיתחנו את המכון להעצמה אישית ממקום בוטיק של סדנאות העצמה אישית, קורסים של שפת גוף ואמנות השכנוע, למכללה גדולה יותר בשם ‘מכללת איבגי’ ויחד עם זאת פתחנו מסלולי לימוד שהגיעו עם הביקוש בשוק ללימוד NLP ובמיוחד להכשרת מטפלים רגשיים בשיטות אלו, הקוגניטיביות והביהביוריסטיות, ועם השנים הלך ועלה צורך גדול בתחום ההורות, ופתחנו מסלול של הכשרת מנחי הורים שצבר הצלחה רבה במגזרים שונים.

וכיום לאחר עשייה רבה, לאחר מחשבה, כוחות מאוחדים, אנשי ונשות מקצוע מתחום בריאות הנפש, החלטנו לאגד את כלל המקצועות וההכשרות השונות שפתחנו לאורך השנים, יחד עם מסלולי לימוד נוספים בתחום בריאות הנפש, למקום אחד גדול שיכיל את הכל וייתן מענה אינטגרטיבי לציבור הרחב שמעוניין להרחיב ולרכוש ידע מקצועי, הוליסטי, אינטגרטיבי, ולצאת לדרך ולהפיץ את הטוב בעולם עם מיטב הכלים הייחודיים והמודרנים הנלמדים ב’ירושלמי’ על ידי המרצים השונים.

אנו שמים דגש במכללה על עשייה, התנדבות בקהילה, מעורבות חברתית, מעודדים את הסטודנטים שלנו לתרום ולסייע, להתנסות, יש לנו מגוון מסלולים של פרקטיקום שמסייעים מצד אחד לסטודנט להכניס דריסת רגל ראשונה בתחום, ומצד שני תרומה לקהילה.

אנו במכללת ירושלמי שמים על דגש על רב תרבותיות, ולימודים עם רגישות תרבותית, כך שבכל מסלולי הלימוד תקבלו ידע רב על אוכלוסיות שונות בחברה הישראלית, ובעיקר ללמוד כיצד לעזור להם במקצועות הטיפול והאימון השונים.

אנו רוצים לאחל לך לימוד פורה ומהנה 🙂 

החזון שלנו

החזון שלנו שכל אחד יצליח להשיג את המטרות שלנו תוך התחשבות בצרכים של הסטודנטים שרוצים לנהל את שגרת החיים שלהם באופן שגרתי ובנתיים לרכוש מקצוע או ללמוד קורס מעשיר ולשפר את איכות החיים, עם עידן הטכנולוגייה אנו נחשפים לעלייה רבה של סטודנטים שרוצים ללמוד בשיטה של לימוד מקוון. ואנו גאים לקחת חלק בפרויקט זה. 

כאשר כל מגמתנו היא מתוך שליחות אמיתית להנגיש את הידע שכל כך חיוני לאנשים שאיכפת להם מעצמם ורוצים להצליח, הקמפוס הדיגגיטלי מחבר בין עולמות של אנשים שרוצים ואוהבים להצליח. החזון שלנו התגשם עם השקת המיזם ובכל יום אנו מתרגשים מחדש על הזכות להוות כלי לשינוי ושיפור חייהם של מאות אנשים.

אנו שמחים שבחרתם בנו להיות השליחים הטובים עבורכם על מנת להנגיש לכם ידע עיוני ופרקטי כאחד בתחומי הזהב של החיים תחומים שמעניינים את כולנו. בריאות, פסיכולוגיה, כסף, התפתחות אישית, מודעות עצמית, טיפול בפחדים וחרדות והמון תוכן מעניין.

חשוב לנו לציין כי התכנים באתר נבחרו בקפידה רבה תוך אמונה כי הלומדים בקמפוס הינם אנשים אינטליגנטים שרוצים ללמוד יותר, להשקיע, לנתח, לשאול שאלות, וכך להחכים ולשנות חיים.

מאחלים לך לימוד פורה ומהנה 🙂